Technológie potlače

 

Sieťotlač

Najčastejšie využitie je na potlač textilu, kde umožňuje potlač od 1 farby až po plnofarebnú potlač obrázku, prípadne iné efekty. Sieťotlač sa však veľmi často využíva aj na potlač papiera, plastu, kovu, skla a dreva, kde môžeme spomenúť produkty ako napr. tričká, dáždniky, plátenné tašky, kalendáre, novoročné pozdravy, diáre, samolepky, vizitky, igelitové tašky, poháre a hrnčeky, a mnoho iného.

Transferová tlač a nažehľovanie

Je čiastočne spojená buď so sieťotlačou, alebo digitálnou tlačou, kde sa samotný podklad, ktorým môže byť aj plnofarebný cmyk obrázok, alebo logo, nanesie na špeciálny prenosový papier, ktorý sa následne nažehlí na textilný produkt. Tento druh je vhodný na problematické predmety ako sú nylonové predmety, športové tašky, dokladovky ale aj na potlač dresov a iných predmetov.

Vyšívanie

Je vhodné na branding textilných reklamných predmetov, buď tričiek, alebo polokošieľ, kde je gramáž min. 150g, alebo na textilné predmety, na ktoré nie je možné zhotoviť sieťotlač, akými sú napr. flisové bundy a vesty, prípadne vetrovky a iné. Novinkou je tzv. sublimačná výšivka, čo je vlastne logo alebo obrázok natlačený prostredníctvom sublimácie na kus textilu a ten je následne vyšitý na samotný produkt

Tampoprintová potlač

Používa sa na všetky druhy reklamných predmetov. Najvhodnejšie sú však tie, ktoré sú zhotovené z plastu, dreva a papiera. Takto zhotovený branding, je odolný voči bežnému oteru a používaniu. Tento druh brandingu nie je odolný voči silnému a intenzívnemu tepelnému oteru a dotyku ľudí, s agresívnym potom. 
Potláčať sa môžu aj predmety vyrobené z kovu, keramiky, skla a tvrdených plastov.

Laser dekor

Je vhodný na produkty z kovu, skla, dreva a niektoré plasty, kde sa pomocou laserového lúča vypáli logo priamo do materiálu. V prípade drevených predmetov je branding trochu akoby opálený, čo je spôsobené práve zvolenou technológiou a vlastnosťami dreva. Hĺbka loga pri drevených produktoch je asi 1mm. Farba loga u všetkých produktov, pri ktorých bol použitý laser dekor, či už sú to kovové, sklenené, alebo drevené, je v konečnom dôsledku daná vnútornou štruktúrou a skladbou materiálu.

Gravír

Môže sa použiť podobne ako Laser dekor na predmety z dreva a kovu a niektoré plastové predmety. Logo je po takomto úkone akoby vyfrézované do štruktúry materiálu, čo spôsobí mierne linky v samotnej štruktúre loga. Farba loga je potom do značnej miery ovplyvnená práve farbou materiálu, z ktorého je predmet zhotovený. Mnohokrát sa môže stať, že farba brandingu je inej farby ako povrchová úprava predmetu.

Razba slepotlač

Je technológia vhodná na kožené alebo koženkové predmety (diáre, peňaženky, ...), prípadne papierové predmety (razba na vizitky, tlačoviny,...), kde sa pomocou tlaku a teploty vtlačí vaše do materiálu. Tento druh brandingu je bezfarebný, pokiaľ sa nepoužije pri ňom niektorá z farebných fólií.

Kalendáre2023

Katalóg kalendárov 2023

Pre rok 2023 nová kolekciu kalendárov, diárov, novoročných pozdravov a pohľadníc. Ďalšia kolekcia www.rafy.sk/eshop/

Cool

Katalóg COOL 2022

Veľké množstvo reklamných predmetov. V tomto katalógu nájdete veľa kreatívnych a veselých nápadov za super ceny.

Sladká reklama

Sladká reklama 2019

Táto veľmi nápaditá reklama
s Vašim logom a s kvalitnou čokoládou zachutí
každému Vášmu klientovi.

Štvorlístok

Katalóg Štvorlístok 2021

Viac než darčeky, originálne reklamné predmety, z katalógu Štvorlístok si vyberiete určite predmety, ktoré Vás odlíšia od konkurencie.

Tulipán

Katalóg Tulipán 2022

Nový katalóg Top Promotion.
Ponúka viac jedinečných reklamných predmetov, obsahuje aj ponuku luxusných reklamných predmetovPúpava

Katalóg Púpava 2022

Katalóg s osvedčenými druhmi reklamných predmetov, ktoré Vás odlíšia od konkurencie. Z katalógu, ktorý patrí v našej ponuke medzi "klasiku" si určite vyberiete.

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image